Biķernieku iela 5, Rīga, Latvija
smilsuspelegimene@gmail.com

Maija Biseniece

Lindes fon Keizerlinkas smilšu spēles terapijas institūts

Maija Biseniece

LPB sertificēta psihoterapijas speciāliste,
Sistēmiskā ģimenes psihoterapeite, sistēmiskā supervīzore
Strādāju ar dažāda vecuma klientu grūtībām kopš 1997. gada, atbalstot rast risinājumus sarežģītām attiecību grūtībām ģimenē, pārī, kā arī kopā meklējot risinājumu bērnu pārdzīvojumiem un uzvedības grūtībām. Individuālajā terapijā, izmantojot sistēmisko skatījumu, traumu terapiju, smilšu spēles terapiju izgaismojas personības attīstības ceļš un cits skatījums uz dzīves situācijām....
Bet katrs ir bijis sevi pazaudējis un sevi atkal meklējis. Atkalmeklēšanana laikam ir īstā dzīve, citas dzīves īstenības man nav.

 /I. Ziedonis/

Sistēmisko ģimenes psihoterapiju apguvu pie izciliem Vācijas sitēmiskās ģimenes psihoterapeitiem Linde fon Keizerlingka (kas bija Virdžīnijas Satiras skolniece), Arist fon Šlippe, Michael Grabbe, Achim Fritzsche, Reinert Hanswille, Monika Heinzel-Junger ieguvu tiesības mācīt sistēmisko ģimenes psihoterapiju jaunajiem kolēģiem un to daru kopš 2005. gada.

2009. gadā turpināju tālākizglītību Vācijas Esenes Sistēmiskās ģimenes psihoterapijas Institūta (ifs) tālākizglītības programmā sistēmiskajā supervīzijā. Iegūstot Sertifikātu Sistēmiskajā supervīzijā, koučingā un organizāciju attīstībā, kopš 2011.gada vadu kolēģiem supervīzijas.

ISST sertificēta Smilšu spēles psihoterapeite.

Paralēli sistēmiskajai ģimenes psihoterapijai pie Lindes fon Keizerlingkas, kas bija Doras Kalfas skolniece, no 2005. gada apguvu smilšu spēles terapiju un 2007.gadā ieguvu Vācu Smilšu spēles terapeitu biedrības sertifikātu, tad turpinot darbu un izpildot starptautiskās prasības, 2011. gadā saņēmu Starptautiskās Smilšu Spēles terapeitu biedrības ISST sertifikātu Smilšu spēles psihoterapeite. Kopš 2018. gada ISST starptautiskās tiesības mācīt Smilšu spēles terapiju pēc D.Kalfas vadlīnijām.   

Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes Psiholoģijas nodaļas docente kopš 1992. gada. Vairāk nekā trīsdesmit gadus docēju praktikumu sociālajā psiholoģijā komunikācijas prasmju pilnveidošanai un ģimenes psihoterapijas kursus dažāda līmeņa studiju programmās. Vairāku psiholoģijas mācību grāmatu un metodisko materiālu līdzautore.

LatvijasPsihoterapeitu biedrības biedre un vairākkārt LPB sertifikācijas komisijas locekle. Latvijas Ģimenes un Sistēmisko psihoterapeitu biedrības biedre un LĢSPB sertifikācijas komisijas priekšsēdētāja un bijusi arī LĢSPB valdes priekšsēdētāja un Sistēmisko ģimenes psihoterapeitu tālākizglītības programmas vadītāja.

  • “Trīs ceturtdaļas cilvēcīgās laimes ir ģimenē, visā pārējā tik tikko ceturtdaļa.”

    F. Dostojevksis

Telefons

+371 29188174

Maija Biseniece

E-pasts

maija.biseniece@lu.lv